PIR Paneller

UNILIN

UNILIN firması 40 yılı aşkın süredir çatı ve cephe yalıtım panelleri ile PIR esaslı ısı yalıtım malzemelerinin geliştirme ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. PIR Isı Yalıtım Panelleri Belçika, Hollanda, Fransa, İngiltere ve İrlanda’da olmak üzere 6 farklı fabrikada üretilmektedir.

PIR Yalıtım Panelleri

UNILIN PIR ısı yalıtım panelleri, eşsiz bir ısı yalıtım performansını - yüksek basınç dayanımı, yüksek boyutsal stabilite ve düşük ağırlık özellikleri ile birleştirmektedir. Suya ve hemen hemen bütün yapı kimyasallarına dayanımlı ürünler, ısı ve enerji kaybına karşı yapıları korumaktadır. Bu nedenle konutlar, endüstriyel ve tarım tesislerinin çatı, cephe ve yer döşemeleri için ideal ürünlerdir.

Bu inovatif ürünler sürekli kalite kontrol uygulamalarına tabi tutulmaktadır. Mimarların, proje firmalarının, müteahhitlerin ve renovasyon işi ile uğraşanların - özellikle günümüzde giderek artan çevre koruma ihtiyaçları için - en önemli aksesuarıdır.

UTHERM Flat Roof PIR L

UTHERM Flat Roof PIR L yüksek performanslı bir PIR levhadır. Bu panellerin bir yüzüne aluminyum kompozit folyo lamine edilmiştir. PIR paneller EN 13165 normuna göre üretilmektedir. Basınç dayanımı ≥ 150 kPa, ısı İletkenliği ise 0,022 W/mK olup, CE ve EPD sertifikalarına sahiptir. EN 13165’ e göre yangın sınıfı F ‘dir.

 

Delivery Programme
UNILIN InsulationBoard PIR
UTHERM Flat Roof PIR L
Declaration of Performance