FlowcreteFlowcrete Logo

Flowcrete® gerek endüstriyel üretim tesisleri, ticari eğlence merkezleri, perakende sektörü ve çok katlı otoparklarda kullanılan reçine esaslı zemin sistemleri ile, gerekse Isocrete® marka tesviye şapları ve şap çimentoları ile dünyanın lider üreticisidir.

Flowcrete®, çeşitli sektörlerde çalışan müşterilerine zemin çözümleri konusunda heyecan verici bir çeşitlilik sunmakta ve alternatif sert zemin malzemelerine kıyasla performans avantajları sağlamaktadır.

Flowcrete® ürünleri kaymaya, kimyasallara ve darbelere karşı yüksek dayanım sunmak üzere dizayn edilmiştir.

YoutubeMalzemelerdeki 2 saate kadar indirilmiş kuruma süreleri, malzemelerin antistatik özellikleri ve yüzeydeki bakterilerin %99,9'unun yok edilmesini sağlayan çok sayıda epoksi, poliüretan, metil metakrilat (MMA) malzeme çeşidi ile sektöre hizmet vermektedir.

Ayrıca malzemelerdeki geniş desen, renk ve doku alternatifleri ile gerek ticari tesislerde, gerekse endüstriyel tesislerde ezber bozacak zemin çözümleri ile yıllardır uluslar arası pazarda adından söz ettiren Flowcrete®, firmamızın distribütörlüğünde, artık Türkiye pazarında da faaliyet göstermektedir.