Hakkımızda

BMA Sanayi Ürünleri Ticaret A.Ş. Ankara Merkez ve İstanbul Şube olarak 2003 yılında kurulmuştur. Firmanın finans/muhasebe bölümü Ankara’da, aktif satış ve pazarlama bölümü ise İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

Firmamızın kuruluş amacı, ülkemize katma değer getirecek özel sanayi ürünlerinin ithalat ve pazarlamasıdır. Firmamız her alanda dünya devi üreticiler ile iş birliği içinde, çevre dostu ve uzun dönem performanslı ürünler ile çalışmayı ilke edinmiştir. Amacımız uzun vadede tüketicilere en ekonomik çözümleri sunabilmektir. Ekonomik çözüm; ilk yatırım maliyeti şeklinde değil, uzun dönem performansıyla orantılı maliyet analizi olarak değerlendirilmelidir. Ön yatırım maliyeti düşük ama orta ve uzun vadede beklenen performansı sergileyemeyen ürünler, tüketicilere çok daha büyük maliyetler getirmektedir.

1960'lı yılların ortasından günümüze dünyanın dört bir yanında milyonlarca m2 su yalıtımında kullanılmış olan ECB Geomembran sisteminin global pazardaki en büyük üreticisi olan POLYFIN AG , Almanya dışında kendi ismini taşıyan ilk firmayı ülkemizde yıllardır başarıyla distribütörlüğünü yapmış olan firmamız BMA Sanayi Ürünleri Ticaret A.Ş. ortaklığı ile kurmuştur. POLYFIN Geomembran Sanayi ve Ticaret A.Ş., OC-Plan® marka ECB ve Polyfin® marka FPO Geomembran sistemlerinin sadece Türkiye değil, aynı zamanda Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan gibi Türki Cumhuriyetler ile Gürcistan, Ermenistan, Irak ve Suriye gibi çevre ülkeleri de kapsayan bir genel distribütörlük ağına sahiptir.

Kurulduğu günden itibaren, kuruluş amacına ve felsefesine sadık kalarak yüzlerce projeye imza atmış olan firmamız, daha nice seneler siz değerli müşterilerimize, bayilerimize ve çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti vermeye devam etmek ve daha iyi yarınlar hazırlamak amacındadır.

BMA Sanayi Ürünleri Ticaret A.Ş., ÖSAK Şirketler Grubu’na bağlı bir şirkettir.