PolyfinPolyfin Logo

POLYFIN AG Almanya merkezli bir şirket olup, faaliyet konusu, ECB ve FPO Geomembran sistemleri ile aksesuarlarının üretimidir.

POLYFIN AG tarafından Almanya’da üretilen ECB ve FPO Geomembranlar tüm Avrupa'ya, Kuzey Afrika'ya, Körfez Ülkeleri'ne, Türki Cumhuriyetlere, Asya ve Uzak Doğu'ya kısaca dünyanın dört bir yanına sevk edilmektedir.

Facebook1960'lı yılların ortasından günümüze dünyanın dört bir yanında milyonlarca m2 su yalıtımında kullanılmış olan ECB Geomembran sisteminin global pazardaki en büyük üreticisi olan POLYFIN AG, Almanya dışında kendi ismini taşıyan ilk firmayı ülkemizde yıllardır başarıyla distribütörlüğünü yapmış olan BMA Sanayi Ürünleri Ticaret A.Ş. ortaklığı ile kurmuştur. POLYFIN Geomembran Sanayi ve Ticaret A.Ş., OC-Plan® marka ECB ve Polyfin® marka FPO Geomembran sistemlerinin sadece Türkiye değil, aynı zamanda Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan gibi Türki Cumhuriyetler ile Gürcistan, Ermenistan, Irak ve Suriye gibi çevre ülkeleri de kapsayan bir genel distribütörlük ağına da sahiptir.

YoutubePOLYFIN AG, bu yeni ortaklıkla ivmelenerek büyümesine devam ederken, malzemelerin Türkiye'deki ana dağıtımı POLYFIN Geomembran Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin Samandıra'daki deposundan yapılmaktadır.

ECB ve FPO geomembranlar gerek yeni projelerde gerekse renovasyon projelerinde kullanılmakta olup, çeşitli renk alternatifleriyle de mimarlara ve tasarımcılara esneklik sağlamaktadır. Türkiye'nin en prestijli projelerinde firmamız yıllardır çevre dostu malzemeleriyle Yarın'ın çözümlerini Bugün'den sağlayabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.